Stronniczo o związkach partnerskich

Z całej niedawnej debaty sejmowej nad związkami partnerskimi w mediach głównego nurtu znalazły zwielokrotnione odbicie tylko argumenty zwolenników „zetpetów". Wszystkie argumenty przeciwników zostały sprowadzone tylko do kilku emocjonalnych i wyrwanych z kontekstu zdań jednej z posłanek. Resztę zignorowano. Trzeba to naprawić. 

Czytaj więcej: Stronniczo o związkach partnerskich

Wyznanie mężczyzny po czterdziestce

Czy to normalne, aby żonaty mężczyzna czerpał z zasobów piękna i energii obcej kobiety, która w dodatku jest znacznie młodsza od niego? Tak się często dzieje. W XVIII-wiecznym spichlerzu otoczonym przez jeszcze starszy młyn, zamek i mury obronne mieści się nastrojowa herbaciarnia uznawana za najbardziej europejskie miejsce w mieście. Poszedłem tam, aby spotkać się z dawno niewidzianym kolegą.

Czytaj więcej: Wyznanie mężczyzny po czterdziestce

Problemy współczesnego rodzicielstwa

Żyjemy w erze pracujących zawodowo matek, rodziców samotnie wychowujących dzieci w wyniku rozwodu lub owdowienia, a także rodziców przybranych, którzy przez powtórne małżeństwo „biorą ślub” nie tylko z nowym partnerem, ale i z jego dziećmi. Jak sobie z tym wszystkim radzić?

Czytaj więcej: Problemy współczesnego rodzicielstwa

Cena zdrady

Flirty, romanse i zdrady doczekały się kampanii billboardowej. Dotychczas obecne w produkcjach filmowych i telewizyjnych oraz na okładkach powieści teraz trafiły na billboardy pod postacią reklamy portalu internetowego oferującego randki dla... ludzi w związkach. Skandynawski portal, którego nazwy nie warto tu wymieniać, zachęca na swojej stronie internetowej do „uwolnienia pożądania”, „już dziś”, tysiące „żonatych, mężatek i w związku”, szukających „dyskretnego romansu”. 

Czytaj więcej: Cena zdrady

Obserwuj nas

Dane adresowe

skrytka pocztowa 216
Bielsko Biała
43-300
Back to top